top of page
jano.png
Lucia_Grimmová.png
vladimír_sidor.png
naďa satková.png
marcel ružarovský.png
Ivana Fusková.png
klara.png
danka.png
evka.png
Team
Náš tím

Keďže si vážime súkromie nie len našich klientov, ale aj nás samotných,

rozhodli sme sa, že na stránke nebudeme zverejňovať naše fotografie.

vladimir sidor.png
JUDr. Vladimír Sidor
konateľ a advokát

sidor@vsadvokat.sk

Mgr. Lucia Grimmová
advokátsky koncipient

grimmova@vsadvokat.sk

Lucia Grimmová.png
naďa satková.png
JUDr. Naďa Satková
advokátsky koncipient
satkova@vsadvokat.sk
Mgr. Ivana Fusková
office manager

info@vsadvokat.sk

Ivana Fusková.png
Klára Halušková.png
Mgr. Klára Halušková
advokátsky koncipient / materská dovolenka

haluskova@vsadvokat.sk

Spolupracujúci advokáti
Daniela Martinková.png
JUDr. Daniela Martinková
advokát

advokatka.martinkova@gmail.com

tel. kontakt + 421 (0)948 030 925

sídlo: Hlohovec

Eva Priehodová.png
JUDr. Eva Priehodová
advokát

eva.priehodova@wpsk.eu

tel. kontakt + 421 (0)915 784 349

sídlo: Banská Bystrica

JUDr. Ján Halko
advokát

judr.halko@gmail.com

tel. kontakt + 421 (0)917 193 186

sídlo: Rožňava

Ján Halko.png
JUDr. Marcel Ružarovský
advokát

advokat@ak-ruzarovsky.sk

tel. kontakt +421 949 220 632

sídlo: Trnava

marcel ružarovský.png

HĽADÁME  SPOLUPRACUJÚCICH
(talentovaných) ADVOKÁTOV

Chcete nás spoznať osobne?

Sme tu pre Vás. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom  a

dohodnime si termín stretnutia.

ĎAKUJEME našim klientom za prejavenú dôveru, dlhé roky skutočne výnimočnej spolupráce a neustály prísun novej inšpirácie pri našej práci.

 

(Niektorým z Vás ďakujeme aj za tieto slová):

Andrea Košťálová

METAS, s.r.o.

Odbornosť, profesionalita, promptnosť, individuálny prístup a lojalita voči zákazníkovi. To sú atribúty ktoré požadujeme a vždy sme sa s nimi stretli vo firme JUDr. Vladimír Sidor, advokát. Spolupracujeme už viac ako 6 rokov a veríme že spolu prejdeme ešte dlhú cestu."

Ing. Milan Červenák

MC PROTECTION, s.r.o.

S advokátskou kanceláriou JUDr. Sidora sme nadviazali spoluprácu pri riešení mimosúdnej dohody s našim klientom (dodávateľom). Spolupráca na tomto prípade prebehla k našej veľkej spokojnosti. Predovšetkým oceňujeme odbornosť a presnosť rád zo strany p. Sidora, ktoré viedli k pomerne rýchlemu urovnaniu hroziaceho sporu. Taktiež oceňujeme osobné zastupovanie na stretnutiach s protistranou. V neposlednom rade by sme sa chceli poďakovat za promtný a flexibilný prístup."

Ing. Daniela Nagyová

VIVEN s.r.o.

Oceňujeme profesionalitu Vašej advokátskej kancelárie, vysoko kvalitné služby založené na odborných vedomostiach a skúsenostiach. Promptné reakcie a ľudský prístup sú pre nás neoceniteľné a podstatné.  Vďaka skvelej spolupráci a prístupu  sú aj naši klienti spokojní, čo je pre nás podstatné. V realitnom sektore sú právne služby základom úspechu, my sme s Vašimi službami spokojní a preto by sme Vás určite odporučili aj iným klientom."

Mgr. Marcel Demský

Bory Mall, a.s.

Právne služby kancelárie Vlada Sidora môžem len odporučiť. Vlado je profesionál a svojej práci sa venuje precízne, s cieľom maximálne obsiahnuť problematiku a dodať klientovi kvalitný výstup v čo najkratšom čase."

Katarína Brešťanská

Občianske združenie JA SÁM

Veľmi dobrá spolupráca, vysoká profesionalita a srdce na správnom mieste :) "

Branislav Bolech

Strossle Slovakia a. s.

Oceňujeme profesionálny prístup a rýchle reagovanie. Vždy nám poskytli kvalifikovaný pohľad na problém. Ich odpovede boli rýchle a najmä zrozumiteľné. Pomohli nám vyriešiť viacero problémov, ich služby rozhodne odporúčame."

Michala Mahdalová

The Home s.r.o.

Ako realitná kancelária potrebujeme našim klientom poskytnúť 100% právne služby pri zastrešení tak dôležitej životnej udalosti ako je kúpa či predaj ich nehnuteľností.

Vo vašej advokátskej kancelárii máme vždy istotu rýchlej a zároveň precíznej pripravy všetkých podkladov. Zároveň oceňujeme ľudsky prístup, ktorý je dnes nemenej dôležitý. Ďakujeme za služby, ktoré nám boli doteraz poskytnuté a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu."

Mina Dobiaš

STRÄHLE+HESS SLOVAKIA s.r.o.

Sme veľmi spokojní so spoluprácou, vďaka vysokej odbornosti, zodpovednosti, dodržiavaniu termínov, promptnej a zároveň príjemnej komunikácií."

Ronald Lukáč

CAR POSITIVE s.r.o.

S Vladom sa už dlho poznáme a radí nám v právnych otázkach už od začiatku nášho podnikania v roku 2008. Páči sa mi ako kľudne a rozvážne, ale popri tom časovo šikovne rieši naše požiadavky. Pevne verím, že to tak do budúcna aj zostane."

Michal Buček

D.I.L.A.N. Servis, s.r.o.

Promptná, ústretová, ale predovšetkým po odbornej stránke bezchybná. Pomoc a dobrá rada ako sa zorientovať v situáciach, keď potrebujem právny „amatérsky“ základ, premeniť na vyjadrenie profesionála – odborníka. Od záležitostí pracovných, až po teambuilding v neformálnom duchu. Taká je skúsenosť našej spoločnosti D.I.L.A.N. Servis s advokátskou kanceláriou Vladimíra Sidora."

Norbert Šatan

AutoSave, s.r.o.

Vlado Sidor je našim doktorom pre právnu oblasť už takmer 5 rokov. Ak nám má túto oblasť dobre „ošetriť“, musíme mu umožniť nás dobre poznať, čo predpokladá  vysokú dôveru v jeho korektnosť a fundovanosť.

Vlado je našim výborným doktorom a budem trochu osobný po tých rokoch, dovolím si povedať, že aj priateľom našej firmy."

Viktória S., Trnava

ďakujem ešte raz - bodaj by takto fungovali všetky služby na celom slovensku - potom by sme neboli v takých sr..kách ako sme teraz. Určite ma dajte na web, kludne pre Vás natočím aj video, ak chcete, ste super a ďakujem."

Emília Cvičelová

Obec Kľačany

So službami advokátskej kancelárie sme spokojní, spolupráca je viac ako dobrá. Kanceláriu môžeme len odporúčať - dávame pozitívne referencie."

Denis Ajpek

DELUMAR s.r.o.

S touto spoločnosťou mám len tie najlepšie skúsenosti, profesionálny prístup, ochota, promptnosť, vysoké znalosti v problematike, pružnosť a hlave dlhodobé a silné pôsobenie v danej oblasti, jednoducho profesionalita v každom smere. vrelo odporúčam."

Erik Š., Vráble

Neviem čo by som mal dodať - dohodli sme spoluprácu, spravili ste všetko čo ste mali, na čas, bez akýchkoľvek problémov, dopadlo to veľmi úspešne. Potom sme spolu riešili aj tie nehnuteľnosti a opäť ste nesklamali - ja osobne som nadmieru spokojný so všetkým. Verím, že aj ostatní Vaši klienti Vás vnímajú veľmi pozitívne a držím Vám palce."

Ľudmila H., Piešťany

Spolupráca dopadla skvelo, za čo Vám veľmi ďakujem. Ak by som niekedy v budúcnosti potrebovala právnu pmoc, s radosťou sa na Vás obrátim. Ešte raz vďaka."

Ing. Martin Janeček

Shield one, s.r.o.

Môžem len odporučiť. Veľmi zodpovedný prístup. Vždy pripravený aj na tú najhoršiu variantu."

Mgr. Michala Šulcová

MM PROFI s.r.o.

Pre nás často krát zložité situácie, vyriešené rýchlo, jednoducho a s priateľským prístupom."

Lucia M., Bratislava

Celé zastúpenie od začiatku až do konca dopadlo veľmi dobre, za čo Vám pekne ďakujem a budem Vás odporúčať všetkým."

Anna K., Trnava

Ešte nikdy som nepísala žiadnej firme referenciu, ale v tomto prípade to spravím veľmi rada. Spolupráca prebiehala výborne. Mladí, sympatickí a múdri ľudia, ochotní... nemám čo by som vytkla."

Monika Palušáková

diCasa s.r.o.

Chcela by som oceniť rýchlosť a efektivitu nielen komunikácie, ale aj vykonania daného zadania s advokátskou kanceláriou Vlada Sidora. Naša firma bola spokojná aj vďaka službám naviac, v podobe rád a návrhov, ktoré zlepšili pohľad a vnímanie daného právneho problému. Odbornosť a objektivita je pre túto kanceláriu samozrejmosťou a aj preto sa teším na našu ďalšiu spoluprácu."

Zvažujete využitie našich služieb? Máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám alebo napíšte a využite bezplatnú úvodnú konzultáciu.

bottom of page